Fruti Ne Jeten Tone

Portokalli

Vitamina C, Karotenoide, Flavonoide

Molla

Flavonoide, Karotenoide. Forcon sistemin imunitar

Pjeshka

Beta-Karroten, Flavonoide, Vitamina C dhe Niacina (B3). Frut antioksidues

Kajsia

Beta-Karoten, Vitaminë A, Vitaminë C, Potasiumit. Antioksidues, Fruti I Artë,

Vishnja

Vitaminë C, A (Beta-Karroten). Lutein, Ksathinë, Hekur dhe fibra

Bananja

Vitaminë B6, Vitaminë C, Karbohidrate, Potasium, Magnesium, Manganese dhe Karotenoide

Luleshtrydhet

Antioksidantë, Acid folic, Vitamin C, Karotenoide ( lutein, beta-karoten), Flavonoide dhe Potasium

Karrota

Vtaminë A, C, K, B6, B1 dhe B3, Acid folic

Ananasi

Vitamine C, Vitamina te grupit B, Manganese, Fibra

Rrushi i kuq

Antioksidues, Vitamin C, K, B, Karotenoide, Flavonoide,

Rrushi i bardhë

Antioksidues, Vitamin C, K, B, Karotenoide, Flavonoide,

Një çast për t'u shijuar

Amita

Ndaje me miqtë!

Amita është zgjedhja e përkryer për t’u ndarë me miqtë dhe për të organizuar momente të bukura e unike së bashku. Në këto momente ju mund të shijoni një Amita Qershi, shije që na ofron ëmbëlsi, hidratim dhe vlera ushqyese.

Shijo një piknik familjar!

Organizoni piknik familjar në bukuritë e natyrës duke marrë me vete ushqimet e përgatitura vetë dhe lëngun tuaj të preferuar Amita Dardhë – Mollë

Nise ditën mbarë!

Niseni ditën tuaj me lëngjet Amita dhe bëjeni vaktin e mëngjesit më të shijshëm e të ushqyeshëm. Do t’ju japë energji për të përballuar punët tuaja të përditshme. Amita Portokall është ideale për një mëngjes me shije rifreskuese dhe me përbërës të dobishëm për oganizmin tuaj.